Wstecz Strona główna Aktualności Archiwum Kontakt

 

Wyniki PPM 2007

 

Wersja: *.xls (214kB)

 

Kategoria K

NAZWISKO

IMIĘ

ZESPÓŁ

MIEJSCE PPM

PUNKTY PPM

H 33

DyMnO

Odyseja

H 34

Nocna Masakra

Świrkowicz

Anna

KK Trek Gdynia

1

288

96

 

92

100

 

Armusiewicz

Anna

Legion Bike Team

2

237

73

 

74

90

 

Lewińska

Agnieszka

 

3

180

100

 

 

80

 

Kłopocińska

Agnieszka

 

4

180

88

 

 

92

 

Kutra

Izabella

 

5

171

71

 

 

 

100

Mika

Katarzyna

Los Maruderos

6

159

82

 

 

77

 

Łączak

Magdalena

SALOMON ADVENTURE TEAM

7

100

 

 

100

 

 

Linowska

Julita

PKO HARPAGAN

8

96

 

 

 

96

 

Świtalska

Anna

Leniwce

9

92

92

 

 

 

 

Wiśniewska

Joanna

Szwendaczek

9

92

92

 

 

 

 

Listopadzka

Ewa

KTE Tramp

11

88

88

 

 

 

 

Rams

Katarzyna

K&K Team

11

88

 

 

88

 

 

Stanek

Joanna

 

11

88

 

 

 

88

 

Hałajczak

Magdalena

Corratec Team

14

86

 

 

 

86

 

Pisarek

Renata

 

15

84

 

 

84

 

 

Rękawik

Agnieszka

 

15

84

84

 

 

 

 

Wachta

Joanna

 

15

84

 

 

 

84

 

Szymańska

Marzena

AKTR Cyklista

18

82

 

 

 

82

 

Polak

Katarzyna

Air bike

19

80

 

 

80

 

 

Różycka

Małgorzata

 

20

80

80

 

 

 

 

Kowalczyk

Agnieszka

Nocny Rower

21

79

79

 

 

 

 

Pilarska

Patrycja

Browerzyści

21

79

79

 

 

 

 

Żmudzińska

Agata

Zjadacze Łańcuchów

21

79

 

 

 

79

 

Bielińska

Katarzyna

KAST

24

78

 

 

 

78

 

Jurkiewicz

Katarzyna

THULE MIX

24

78

 

 

78

 

 

Liszka-Oratowska

Agnieszka

 

26

77

77

 

 

 

 

Gołdowska

Joanna

Zjadacze Łańcuchów

27

76

 

 

 

76

 

Jackowiak

Maria

 

27

76

76

 

 

 

 

Nosiadek

Katarzyna

Rufi Team

27

76

 

 

76

 

 

Piłupa

Paulina

Jama Bike

30

75

 

 

 

75

 

Śnieżyńska

Marta

Otwocka Grupa Rowerowa

30

75

75

 

 

 

 

Kluczek-Kollar

Anna

 

32

74

 

 

 

74

 

Sowińska

Małgorzata

acord team

32

74

74

 

 

 

 

Piwakowska

Magdalena

Fideliki

34

73

 

 

 

73

 

Cieluch

Izabela

Mutifitness Kraków 4

35

72

 

 

72

 

 

Cyra

Monika

 

35

72

 

 

 

72

 

Rzepecka

Urszula

 

35

72

72

 

 

 

 

Pieczka

Bożena

grawitacja

38

71

 

 

 

71

 

Ławęcka

Dominika

Nocny Rower

39

70

70

 

 

 

 

Nowak

Dorota

Nowak

39

70

 

 

70

 

 

Sawoniewicz

Elżbieta

 

39

70

 

 

 

70

 

Arent

Krystyna

Łatek Team

42

69

69

 

 

 

 

Bębenek

Anna

DATiMA

43

68

 

 

68

 

 

Kalenik

Patrycja

GER

43

68

68

 

 

 

 

Grunik

Anna

Caipirinha

45

66

 

 

66

 

 

Cichopek

Bożena

GT-Airco Team

46

64

 

 

64

 

 

Skrobisz

Katarzyna

"Dobre Pytanie" Cyklomaniak.pl

47

62

 

 

62

 

 

Zuzia

Jarosław

subike

48

60

 

 

60

 

 

Grabowicz

Bogumiła

Świeżaki.pl

49

58

 

 

58

 

 

Golba

Aleksandra

golba team

50

56

 

 

56

 

 

Gola

Violetta

Vonssteam Poznań

51

54

 

 

54

 

 

Frączek

Justyna

Translation C@fe

52

52

 

 

52

 

 

Tiffert

Monika

GT-Airco Team

53

50

 

 

50

 

 

 

Kategoria M

NAZWISKO

IMIĘ

ZESPÓŁ

MIEJSCE PPM

PUNKTY PPM

H 33

DyMnO

Odyseja

H 34

Nocna Masakra

Śmieja

Daniel

LIRO team

1

274

90

84

46

100

 

Widuchowski

Tomasz

Pomorska Grupa Rowerowa

2

274

100

 

 

90

84

Nowaczyk

Michał

MAGDA

3

270

82

77

78

96

92

Bober

Bartłomiej

PKO Harpagan

4

248

74

100

74

 

 

Parfianowicz

Ludomir

UNTS Warszawa

5

245

 

79

92

74

 

Bobiński

Robert

 

6

228

60

77

 

69

82

Paszkowski

Wojciech

 

7

218

52

68

 

64

86

Ścibisz

Jerzy

eXtremalna Sobota

8

215

45

62

1

71

82

Konieczny

Tomasz

UKS Gorajczyk

9

212

77

 

62

73

 

Brudło

Paweł

KTE Tramp

10

209

68

69

 

72

 

Kuthan

Marcin

 

11

207

67

72

 

68

 

Grabowicz

Andrzej

Compass-Interform Kraków

12

188

 

96

92

 

 

Derewecki

Jarosław

 

13

178

82

 

 

96

 

Wasilewski

Wojciech

EMMET TEAM Józefów

14

169

 

78

 

1

90

Wachulec

Władysław

B&K Laguna rowerowanie.pl

15

168

 

 

68

 

100

Wierzbicki

Grzegorz

Leniwce

16

166

88

77

 

1

 

Dymus

Piotr

Warszawa

17

166

 

82

84

 

 

Jędrusik

Rafał

albatros/boruta

17

166

82

 

 

84

 

Piwakowski

Wojciech

Fideliki/PKO Harpagan

19

165

 

 

 

88

77

Dadak

Grzegorz

Leniwce

20

162

88

73

 

1

 

Krasuski

Marcin

 

21

159

71

88

 

 

 

Korsak

Dariusz

Elbląska Strona Rowerowa

22

154

70

 

 

84

 

Santus

Piotr

 

23

154

42

 

 

45

67

Kitliński

Remigiusz

RowerowaRodzinka.pl

24

153

69

 

 

84

 

Mikulski

Tomasz

Santa Luz Warszawa

25

150

 

80

70

 

 

Walński

Mikołaj

M.B.O. TEAM

26

145

78

 

 

67

 

Jankowski

Tomasz

PKO Harpagan

27

145

26

65

 

54

 

Niedbalski

Daniel

 

28

145

26

64

 

55

 

Pachulski

Leszek

jedna sekunda

29

143

76

 

 

67

 

Buńko

Paweł

szwendaczek.pl

30

138

67

71

 

 

 

Koźmiński

Paweł

Krzyżacy

31

136

 

77

 

59

 

Buciak

Piotr

Magda / Jarłojants KTE Styki

32

135

 

 

78

57

 

Marciniuk

Adam

RADMOR Team

33

132

56

 

 

76

 

Kosior

Michał

Tim Quatro

34

123

44

 

 

79

 

Grabiec

Grzegorz

LIRO team/IntersportTeam AZS

35

122

 

 

46

1

75

Mytych

Ryszard

 

36

120

50

 

 

70

 

Dzich

Andrzej

Alive!

37

118

53

 

2

63

 

Małecki

Zbyszek

 

38

111

 

 

 

44

67

Piechota

Marcin

Bezpartyjny ;-)

39

100

 

 

 

 

100

Sozański

Mikołaj

COMPASS-INTERFORM KRAKOW

39

100

 

 

100

 

 

Ziętara

Krzysztof

COMPASS-INTERFORM KRAKOW

39

100

 

 

100

 

 

Nowak

Remik

WKS Grunwald Poznań

42

96

96

 

 

 

 

Rajtar

Zbigniew

Compass-Interform Kraków

42

96

 

96

 

 

 

Trzmielewski

Roman

Compass-Interform Kraków

42

96

 

96

 

 

 

Mytych

Jarosław

 

45

95

37

 

 

58

 

Ciarkowski

Szymon

 

46

92

92

 

 

 

 

Jakubowski

Jarosław

http://ZiemiaNieznana.Net

47

91

1

 

 

 

90

Błoński

Paweł

Leniwce

48

89

88

 

 

1

 

Mierzwa

Maciej

Salomon Navigator

49

88

 

 

88

 

 

Warmuz

Łukasz

Salomon Navigator

49

88

 

 

88

 

 

Chojecki

Krzysztof

tygryskris

51

88

1

70

 

17

 

Lekki

Jerzy

Bielsko Biała

52

88

 

66

22

 

 

Kielusiak

Roman

Remontova SA

53

86

 

 

 

86

 

Miłosz

Mariusz

Zegrze

53

86

 

86

 

 

 

Polasz

Jacek

 

55

85

34

 

 

51

 

Myszkowski

Karol

..../napieraj.pl

56

84

 

 

84

 

 

Malcher

Robert

 

57

83

18

 

 

65

 

ŁABUZIŃSKI

SŁAWOMIR

COMPASS-INTERFORM KRAKOW

58

80

 

 

80

 

 

SOZAŃSKI

PIOTR

COMPASS-INTERFORM KRAKOW

58

80

 

 

80

 

 

Drewniak

Marcin

Hatifnaty Artemis

60

80

 

 

1

 

79

Drewniak

Michał

Hatifnaty Artemis

60

80

 

 

1

 

79

Gromadka

Maciek

Unts Warszawa

62

78

 

 

 

78

 

Zakrzewski

Michał

Degustatorzy

63

78

59

 

 

19

 

Pesta

Adam

 

64

78

43

 

 

35

 

Rychert

Miroslaw

Becchini

65

77

0

 

 

77

 

Gakan

Piotrek

Cyklotramp Team I

66

76

 

 

76

 

 

Niziński

Wojciech

<<NIZIN>>

66

76

 

 

 

 

76

Smykowski

Ryszard

Becchini

66

76

 

 

 

76

 

Szczepański

Janek

Cyklotramp Team I

66

76

 

 

76

 

 

Fronia

Rafał

PLAN TEAM Jelenia Góra

70

75

 

 

 

 

75

Michalak

Sławomir

BANK BGŻ TEAM

70

75

75

 

 

 

 

Kaiser

Adam

Zawsze do przodu/Napieraj.pl

72

74

 

 

74

 

 

Karkuciński

Piotr

Maruderzy Anti Racing Team

73

73

 

 

 

 

73

Kasprowiak

Marek

KASPRO

73

73

 

 

 

 

73

Wiktorowski

Krzysztof

 

73

73

73

 

 

 

 

Dybek

Paweł

SALOMON ADVENTURE TEAM

76

72

 

 

72

 

 

Kozłowski

Mariusz

D.A.M. TEAM

76

72

72

 

 

 

 

Gonczarek

Bartosz

 

78

71

 

 

 

 

71

Marczak

Cezary

HKS HADES

79

70

 

 

 

 

70

Rogoziński

Leszek

2Fast4U

79

70

 

 

70

 

 

Stanisławski

Marek

Supernova Adventure Team

79

70

 

 

 

 

70

Michalak

Witold

 

82

68

 

 

 

 

68

Podolecki

Lesław

B&K Laguna rowerowanie.pl

82

68

 

 

68

 

 

Listopadzki

Marcin

KTE Tramp Warszawa

84

67

 

67

 

 

 

Piwakowski

Andrzej

PKO HARPAGAN

85

67

1

 

 

1

65

Chmielewski

Bartosz

NEVERLAND

86

66

 

 

66

 

 

Rakus

Kornel

NEVERLAND

86

66

 

 

66

 

 

Mydlarski

Jarosław

PKO Harpagan

88

65

65

 

 

 

 

Szymczak

Wojciech

Trek Gdynia Sopotkillers

89

65

 

 

64

1

 

Jończyk

Ireneusz

 

90

64

64

 

 

 

 

Posłuszny

Paweł

Wrocław

90

64

 

 

 

 

64

Adamiec

Marek

Tramp

92

63

63

 

 

 

 

Górajewski

Paweł

Dolina Muminków

92

63

 

 

 

 

63

Kwitowski

Piotr

SKG Ząbki

92

63

 

63

 

 

 

Prusiewicz

Bartosz

Dolina Muminków

92

63

 

 

 

 

63

Rychlewski

Tomasz

Psychodelic Bike Team

96

63

1

61

 

1

 

Błasiak

Marcin

 

97

62

62

 

 

 

 

Gromowski

Bartłomiej

Luks"Pol"Czersk

97

62

 

 

 

62

 

Plewa

Andrzej

Klub Turystyki Rowerowej "Słupia" ze Słupska

99

62

 

 

 

1

61

Pachulski

Jarek

Grey Wolf

100

62

29

 

 

33

 

Sałata

Marcin

 

101

61

 

 

 

61

 

Śpiewak

Marcin

 

101

61

61

 

 

 

 

Kołodziejewski

Grzegorz

Disorder Sztum

103

61

1

60

 

 

 

Możdżeń

Grzegorz

Zgórmysyny

103

61

 

 

1

60

 

Nalazek

Marcin

 

103

61

1

 

 

 

60

Jelonek

Michał

AirBike Adventure

106

60

 

 

60

 

 

Rojek

Tomasz

AirBike Adventure

106

60

 

 

60

 

 

Zadworny

Tomasz

BIKEstats

108

60

47

 

 

13

 

Stokłosa

Piotr

BIKEstats.pl

109

59

 

 

 

 

59

Putresza

Sławomir

eXtremalna Sobota Team

110

59

 

 

1

 

58

Gościniak

Maciek

Cyklotramp Team II

111

58

 

 

58

 

 

Szymczak

Robert

GRS - PCK

111

58

58

 

 

 

 

Wilczek

Kuba

Cyklotramp Team II

111

58

 

 

58

 

 

Goworek

Sławomir

RADMOR Team

114

58

57

 

 

1

 

Buczek

Piotr

Airco-GT MEDICARE Mysłowice Power Junior Team 2

115

56

 

 

56

 

 

Jasiński

Przemysław

BYLE DO PRZODU

115

56

 

 

 

56

 

Polewka

Łukasz

Airco-GT MEDICARE Mysłowice Power Junior Team 2

115

56

 

 

56

 

 

Jakubowski

Michał

 

118

55

55

 

 

 

 

Jezierski

Kamil

ZAMOTA

119

54

 

 

54

 

 

Kozi

Wojtek

ZAMOTA

119

54

 

 

54

 

 

Rejf

Tomasz

Alive

119

54

54

 

 

 

 

Szamrej

Wojciech

Maturzyści-Koszalin

122

53

 

 

 

53

 

Załuski

Jan

Maturzyści-Koszalin

122

53

 

 

 

53

 

Ligocki

Tomasz

Boney M

124

52

 

 

52

 

 

Świda

Jerzy

Boney M

124

52

 

 

52

 

 

Domański

Michał

KTE TRAMP

126

51

51

 

 

 

 

Groth

Ryszard

 

126

51

 

 

 

51

 

Iskra

Wojciech

Żwirek i Muchomorek

128

50

 

 

50

 

 

Mierzwa

Dariusz

 

128

50

50

 

 

0

 

Połys

Maciej

Żwirek i Muchomorek

128

50

 

 

50

 

 

Suwara

Marcin

EraBikeTeam

131

50

1

 

 

49

 

Banaszkiewicz

Paweł

BikerzyTour

132

49

 

 

48

1

 

Banaszkiewicz

Piotr

BikerzyTour

132

49

 

 

48

1

 

Markiewicz

Domisław

RIDO

134

48

48

 

 

 

 

Marks

Łukasz

 

134

48

 

 

 

48

 

Sobieszczański

Bartłomiej

 

136

48

1

 

 

47

 

Surma

Dariusz

 

136

48

1

 

 

47

 

Dudzyński

Jarosław

Kujawiak Team

138

46

46

 

 

 

 

Zwonek

Paweł

BRACIAZET rowerowanie.pl

139

44

 

 

44

 

 

Zwonek

Piotr

BRACIAZET rowerowanie.pl

139

44

 

 

44

 

 

Jarecki

Mariusz

GR BRACIA SLABY

141

44

1

 

 

43

 

Ustianowski

Przemko

GR BRACIA SLABY

141

44

1

 

 

43

 

Kummer

Adam

GR BRACIA SLABY

143

43

0

 

 

43

 

Barnaś

Adrian

Fan - Sport Bochnia

144

42

 

 

42

 

 

Gołębiewicz

Bogusław

Fan - Sport Bochnia

144

42

 

 

42

 

 

Zdończyk

Michał

RwM Gdynia

146

42

30

 

 

12

 

Krakowski

Jacek

kocham Dorotkę

147

41

41

 

 

 

 

Pejas

Maciej

GR BRACIA SLABY

148

41

1

 

 

40

 

Modzelewski

Tomir

RADMOR Team

149

40

40

 

 

 

 

Nawrocki

Jacek

Maximum Attack

149

40

 

 

40

 

 

Nosek

Maciej

Maximum Attack

149

40

 

 

40

 

 

Galek

Gustaw

RADMOR Team

152

39

39

 

 

0

 

Ziarniewicz

Robert

Esperal Team

152

39

 

 

 

39

 

Barczyk

Piotr

ESPERAL Team

154

39

1

 

 

38

 

Błaszczak

Tomasz

TeamTamTaram

155

38

 

 

38

 

 

Kowalczyk

Maciej

A3MTB

155

38

38

 

 

 

 

Szalaty

Dariusz

TeamTamTaram

155

38

 

 

38

 

 

Jarocki

Michał

PKO HARPAGAN

158

37

 

 

 

37

 

Biewald

Adam Thomas

AteCier Venutto

159

36

36

 

 

 

 

Grzybek

Tomasz

X-Team Bochnia

159

36

 

 

36

 

 

Mrówka

Kazimierz

X-Team Bochnia

159

36

 

 

36

 

 

Rzepecki

Dariusz

 

159

36

 

 

 

36

 

Iwosa

Marek

Wedzone Siodełka

163

35

35

 

 

 

 

Potocki

Mirosław

Grey Wolf

164

35

1

 

 

34

 

DZIEWIOR

ARKADIUSZ

SZUKAMY SPONSORA

165

34

 

 

34

 

 

KOSTKA

MARCIN

SZUKAMY SPONSORA

165

34

 

 

34

 

 

Pszczoliński

Michał

 

167

34

33

 

 

1

 

Wielakin

Dariusz

PTR Dojlidy Białystok

168

34

28

 

 

6

 

Buczek

Adam

Medicare Team

169

32

 

 

32

 

 

Drożdż

Michał

 

169

32

 

 

 

32

 

Górny

Krzysztof

Medicare Team

169

32

 

 

32

 

 

Rudnik

Leszek

 

169

32

32

 

 

 

 

Kubiak

Krzysztof

 

173

31

31

 

 

 

 

Zieliński

Daniel

Vonssteam Poznań

173

31

 

 

0

31

 

Hamela

Piotr

BERKNER MONGOOSE TEAM

175

30

 

 

30

 

 

Koper

Tomasz

BERKNER MONGOOSE TEAM

175

30

 

 

30

 

 

Szymborski

Tomasz

Wanoga Team

175

30

 

 

 

30

 

Letniowski

Maciej

 

178

29

 

 

 

29

 

Pastwa

Bartłomiej

Wanoga Team

178

29

 

 

 

29

 

Nikiel

Jarosław

MixElectronics.pl

180

28

 

 

28

 

 

Sikora

Krzysztof

MixElectronics.pl

180

28

 

 

28

 

 

Tołwiński

Łukasz

dzikie pedały

182

27

27

 

 

 

 

Wasilewski

Krzysiek

 

182

27

 

 

 

27

 

Wodziński

Grzegorz

mamy.to

184

27

1

 

 

26

 

Błąkała

Paweł

Wściekłe Rowery

185

26

 

 

26

 

 

Głód

Tomasz

Wściekłe Rowery

185

26

 

 

26

 

 

Kubicki

Michał

 

187

26

1

 

 

25

 

OSIŃSKI

Andrzej

ORŁY - GMG Gliwice

188

24

 

 

24

 

 

PIELOK

Jerzy

ORŁY - GMG Gliwice

188

24

 

 

24

 

 

Rubaj

Tomasz

 

188

24

 

 

 

24

 

Sokołowski

Krzysztof

CYPISEK

188

24

24

 

 

 

 

Mędraś

Bartosz

 

192

23

23

 

 

 

 

Skorubski

Paweł

 

192

23

 

 

 

23

 

Urban

Mateusz

 

192

23

23

 

 

 

 

Dębski

Bartosz

 

195

22

 

 

 

22

 

Jurkowski

Tomasz

KU AZS WAT

195

22

 

 

 

22

 

Warmuz

Tobiasz

nie wiem

195

22

 

 

22

 

 

Czapla

Andrzej

Kabaret Rowerowy pod wezwaniem czerwonego słoika z soczewicą

198

22

21

 

 

1

 

Kwapisiewicz

Piotr

Nocny Rower

199

21

1

 

 

20

 

Panic

Wojciech

Kabaret Rowerowy pod wezwaniem czerwonego słoika z soczewicą

199

21

20

 

 

1

 

Gałka

Rafał

Czesio i Maślana

201

20

 

 

20

 

 

Salis

Mateusz

Czesio i Maślana

201

20

 

 

20

 

 

Kowalewski

Radosław

 

203

19

 

 

 

19

 

Moskała

Dariusz

 

203

19

19

 

 

 

 

Linowski

Dariusz

Alive!

205

19

 

 

2

17

 

Dylowicz

Konrad

Cyklotramp Team IV

206

18

 

 

18

 

 

Stabrawa

Leszek

Cyklotramp Team IV

206

18

 

 

18

 

 

Deja

Dominik

 

208

17

17

 

 

 

 

Budaszewski

Marcin

Łeb-ski Team

209

16

16

 

 

 

 

Gajdziński

Krzysztof

K&K Team

209

16

 

 

16

 

 

Maczkowski

Jarosław

 

211

16

1

 

 

15

 

Maczkowski

Józef

 

211

16

1

 

 

15

 

Tafelski

Przemysław

 

211

16

15

 

 

1

 

Lipka

Andrzej

Cyklotramp Team VII

214

14

 

 

14

 

 

Lipka

Paweł

Cyklotramp Team VII

214

14

 

 

14

 

 

Szatkowski

Zbigniew

 

214

14

14

 

 

 

 

Ciecierski

Wojciech

 

217

13

13

 

 

 

 

Pisarek

Piotr

R&P

218

12

 

 

12

 

 

Ziędalski

Konrad

 

218

12

12

 

 

 

 

Antoniuk

Michał

PTR

220

11

11

 

 

 

 

Grzegorzewski

Krzysztof

 

220

11

 

 

 

11

 

Baniel

Paweł

Różowe Białasy

222

10

 

 

 

10

 

KAMIŃSKI

JAKUB

Zimny Powiew

222

10

 

 

10

 

 

ŁOPATA

ANDRZEJ

Zimny Powiew

222

10

 

 

10

 

 

Szołna

Adam 

 

222

10

10

 

 

 

 

Kalinowski

Andrzej

 

226

10

1

 

 

9

 

Mizerski

Marek

 

227

9

9

 

 

 

 

Gafka

Aleksander

 

228

9

8

 

 

1

 

Rynkiewicz

Wojciech

PKO HARPAGAN

228

9

8

 

 

1

 

Kujoth

Robert

Deloitte Adventure Team

230

8

 

 

 

8

 

Langowski

Piotr

 

230

8

 

 

 

8

 

Witkowski

Grzegorz

Air bike

230

8

 

 

8

 

 

Bichowski

Adrian

a3tb

233

6

 

 

 

6

 

Hoppe

Andrzej

A3TB

233

6

 

 

 

6

 

Jankowski

Rafał

A3TB

233

6

 

 

 

6

 

Kłoczewiak

Jerzy

 

233

6

6

 

 

 

 

Kmicik

Marcin

Zabytkowe słonie

233

6

 

 

6

 

 

Niebylski

Władysław

 

233

6

6

 

 

 

 

Soczewski

Paweł

Zabytkowe słonie

233

6

 

 

6

 

 

Haase

Maciej

RADMOR Team

240

5

4

 

 

1

 

Chmielewski

Piotrek

mafej x-Ventures

241

4

 

 

4

 

 

Majewski

Łukasz

mafej x-Ventures

241

4

 

 

4

 

 

Melon-Mika

Krzysztof

 

243

3

3

 

 

 

 

Głowacki

Paweł

Drużyna Wesołęgo Rowerka

244

2

 

 

 

2

 

Jarzynka

Robert

KK Trek Gdynia

244

2

2

 

 

 

 

Omieczyński

Andrzej

DWR

244

2

 

 

 

2

 

Baranowski

Mariusz

JW 1128

247

2

1

 

 

1

 

Bieliński

Roman

KAST

247

2

1

 

 

1

 

Bieliński

Stanisław

Kast

247

2

1

 

 

1

 

Ciskowski

Michał

 

247

2

1

 

 

1

 

Dymarski

Paweł

Wolna Grupa Rowerowa

247

2

1

 

 

1

 

Goralczyk

Maciej

Becchini

247

2

1

 

 

1

 

Grobelny

Grzegorz

hermes

247

2

1

 

 

1

 

JABŁOŃSKI

Janusz

SĘPY - GMG Gliwice

247

2

 

 

1

1

 

Jaworski

Marek

 

247

2

1

 

 

1

 

Kauss

Dawid

CDZP/Byle do Mety

247

2

1

 

 

1

 

Kozakiewicz

Arkadiusz

 

247

2

1

 

 

1

 

Kraskowski

Marek

Wolna Grupa Rowerowa

247

2

1

 

 

1

 

Krzywda

Michał

Rocco Team

247

2

1

 

 

1

 

Kwiatkowski

Krzysztof

A3TB

247

2

1

 

 

1

 

Liszka

Artur

 

247

2

1

 

 

1

 

Mężyk

Dariusz

 

247

2

1

 

 

1

 

Mika

Bartłomiej

Los Maruderos

247

2

1

 

 

1

 

Mydlarski

Jacek

PKO Harpagan

247

2

1

 

 

1

 

Piotrowski

Witold

LUMEN team

247

2

1

 

 

1

 

Różański

Tomasz

AOW/G.H.T. Różańscy

247

2

1

 

 

1

 

Skonieczny

Marcin

 

247

2

1

 

 

1

 

Skonieczny

Mateusz

 

247

2

1

 

 

1

 

Sobek

Dawid

Byle do Mety

247

2

1

 

 

1

 

Szczęsny

Piotr

ŁEB-SKI

247

2

1

 

 

1

 

Świątkiewicz

Jerzy

 

247

2

1

 

 

1

 

Świątkiewicz

Radosław

 

247

2

1

 

 

1

 

Trapla

Leszek

WILBO

247

2

1

 

 

1

 

Walentowski

Radosław

LosMaruderos

247

2

1

 

 

1

 

Wernik

Michał

 

247

2

1

 

 

1

 

Winek

Tomasz

 

247

2

1

 

 

1

 

Wiśniewski

Zbigniew

 

247

2

1

 

 

1

 

Wodziński

Marek

mamy.to

247

2

1

 

 

1

 

Wojewódka

Przemysław

 

247

2

1

 

 

1

 

Wojewódka

Sebastian

 

247

2

1

 

 

1

 

Wons

Tomasz

Limes Płońsk

247

2

1

 

 

1

 

Achtel

Michał

 

282

1

 

 

 

1

 

Adamik

Jan

 

282

1

1

 

 

 

 

Anioł

Krzysztof

Zjadacze Łańcuchów

282

1

 

 

 

1

 

Araszkiewicz

Marek

 

282

1

 

 

 

1

 

Banachewicz

Dariusz

 

282

1

 

 

 

1

 

Banachewicz

Grzegorz

 

282

1

 

 

 

1

 

Barszcz

Jacek

The Komunizacya

282

1

 

 

1

 

 

Benesz

Rafał

 

282

1

1

 

 

 

 

Bergier

Tomasz

Zgórmysyny

282

1

 

 

1

 

 

Bielecki

Jarosław

 

282

1

1

 

 

 

 

Bieliński

Marcin

KAST

282

1

 

 

 

1

 

Boguszewski

Tomasz

 

282

1

 

 

 

1

 

Bohdanowicz

Zbigniew

JW 1128

282

1

0

 

 

1

 

Boroń

Adrian

 

282

1

 

 

 

1

 

Bramowicz

Rafał

 

282

1

1

 

 

 

 

Budecki-Nehring

Dominik

 

282

1

1

 

 

 

 

Burant

Leszek

 

282

1

 

 

 

1

 

Burski

Paweł

DOCPOL

282

1

 

 

1

 

 

Burzyński

Marek

Mutifitness Kraków 4

282

1

 

 

1

 

 

Cebula

Krzystzof

AKTR CYKLISTA

282

1

 

 

 

1

 

Centała

Tomasz

grawitacja

282

1

 

 

 

1

 

Chmielewski

Marcin

 

282

1

 

 

 

1

 

Chrześciański

Bartosz

 

282

1

 

 

 

1

 

Ciaptacz

Paweł

JaPa

282

1

 

 

1

 

 

Cichorz

Dariusz

STRUCTUM

282

1

 

 

1

 

 

Ciskowski

Piotr

 

282

1

1

 

 

 

 

Ciwis

Marek

Najlepsi z Najlepszych

282

1

 

 

1

 

 

Cykman

Maciej

Black & White Level Club

282

1

1

 

 

 

 

Cyra

Jarosław

 

282

1

 

 

 

1

 

Ćwiek

Jarosław

 

282

1

 

 

 

1

 

Daduń

Robert

 

282

1

 

 

 

1

 

Dąbrowski

Bogumił

ESPERAL Team

282

1

1

 

 

 

 

Dąbrowski

Jerzy

ESPERAL Team

282

1

1

 

 

 

 

Dąbrowski

Marcin

ESPERAL Team

282

1

1

 

 

 

 

Dąbrowski

Marek

ESPERAL Team

282

1

1

 

 

 

 

Dietrich

Dawid

 

282

1

 

 

 

1

 

Drobny

Grzegorz

 

282

1

1

 

 

 

 

Dryszel

Jan

 

282

1

 

 

 

1

 

Dura

Grzegorz

IPA Katowice III

282

1

 

 

1

 

 

Dybiec

Grzegorz

 

282

1

1

 

 

 

 

Ewertowski

Michał

Run Forrest Run

282

1