Wstecz Maratony Strona główna Aktualności Archiwum Kontakt

Puchar Polski

 

 

 

Sponsorzy

 


XI Ekstremalny Rajd
na Orientację GRASSOR 300

23-24 czerwca 2018r.

 

300km rowerem w limicie 24h

 

 


13.06.2018

Zapraszamy do śledzenia Relacji na żywo z rozstawiania trasy.


06.06.2018

Wita Was Wasz Budowniczy. Pora uchylić trochę rąbka tajemnicy, żeby zachęcić niezdecydowanych.

Po pierwsze mapy - będziecie mieli okazję pojeździć na najlepszych kiedykolwiek wydanych mapach (tak dobrze zgadujecie chodzi o WIGówki). Jeżeli nie mieliście do tej pory okazji z nimi obcować to polecam zapoznać się z przykładowym arkuszem z terenu zawodów Od razu uprzedzam pytania - tak jeździłem z tymi mapami w terenie i naprawdę jest lepiej niż się wydaje oglądając skan - najważniejsze elementy topograficzne (włączając w to układ dróg) pozostały praktycznie niezmienione. Co więcej punkty często stawiane są na zanikających elementach typu cmentarze, ruiny które, na tej mapie są jeszcze w rozkwicie. No i dodatkowo zaleta jest taka, że przed wojną za dużo asfaltów to jeszcze nie było ;) Dodatkowo do Waszych mapników trafią dwa arkusze A4 pięćdziesiątki geoportalowej w układzie 92.

Więcej informacji w Aktualnościach.


29.04.2018

Prezentujemy garść najnowszych informacji.
Szczegóły w Regulaminie i Komunikacie Startowym

Został uruchomiany Fromularz zgłoszeniowy.


2.03.2018

Serdecznie zapraszamy do udziału w XI edycji Rajdu Grassor 300, który odbędzie się w dniach 23-24 czerwca w woj. wielkopolskim.
Od tego roku Grassor 300 ma nową formułę, będzie tylko jedna Trasa Rowerowa na dystansie 300km, a zwycięzca ma przywilej wyboru lokalizacji przyszłorocznej edycji i budowy trasy.

W 2018r. budowniczym trasy będzie Paweł Brudło.


 

Wsparcie techniczne

 

 

Patronat